Najnovšie recenzie zo sekcie Záhradný nábytok

DOPPLER EUROPE TORNADO teak

DOPPLER EUROPE TORNADO teak

Overený zákazník MALL.SK Dušan

Pridané: pred 6 hodinami

Očakával som lepšie dielenské spracovanie hliníkových častí a taktiež
teakovvý povrch stola k cene daného tovaru. Z obrázku nebolo vidieť
danē nedostatky a naživo som tovar nevidel.
Sedenie je pohodlné nenáročné na čistenie takže Ok.

• chýbal návod, no moja šikovná manželka to zložila kým som prišiel z práce aj bez neho
  • vypadávajú zadné kryty skrutiek, inak ok

pohodlné sedenie

Zakúpený v Záhrada-Náradie.sk

+ vzhľad
+ polohovateľné
+ dostatočne pevné
+ vyhovuje mi bezúdržbový materiál
+ sklápacie nožičky, ležadlá sa dajú stohovať
- trochu ťažšia manipulácia pre 1 osobu, ale vedela som, čo kupujem. Váha bola uvedená a som spokojná, takže vpodstate nejaké výrazné mínusy nevidím.

Hecht DREAM PINK

Happy Green Plážové ležadlo oranžová kocka

Happy Green Plážové ležadlo oranžová kocka

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: včera, 20:58

• môžem sa aj kolísať v kresle

Palram Sierra 5400 šedá 3 x 5,46

Palram Sierra 5400 šedá 3 x 5,46

Overený zákazník Naradieshop, s.r.o. vlado

Pridané: včera, 15:10

Zakúpený v Naradieshop, s.r.o.

Neviem sa ešte vyjadriť o produkte, nakoľko ešte není namontovaný.

Coleman MINI CAMP TABLE

GARDEN FURNITURE SENATOR záhradné lehátko sivá

Overený zákazník myinterier.sk Mária

Pridané: včera, 00:24

Zakúpený v myinterier.sk

• Polohuje sa iba v dvoch polohách...sedenie dosť naklonené a ležanie

• Pomer cena vykon
  • Na plaz ako stvorene, odvezie veci, aj si v nom pospite!
  • Polsko-cinske prevedenie
  • Chybal navod

Hecht Weekend Set

Hecht Weekend Set

Overený zákazník novynabytok.sk Gorásovà

Pridané: 20. júla 2017

Zakúpený v novynabytok.sk

Pekné prevedenie, nie je robustný, ale pevný. Aj človek s vyššou hmotnosťou sa spokojne môže posadiť.

AGA MAJKA Dark Green

ALLIBERT MALLORCA cappuccino

ALLIBERT MALLORCA cappuccino

Overený zákazník Záhrada-Náradie.sk jana

Zakúpený v Záhrada-Náradie.sk

Stoličky som si vybrala,pretože sa mi páčila farba aj cena.

Záhradná hojdačka VERONA béžová

Záhradná hojdačka VERONA béžová

Peter Peter

• vzhlad, prijemne sedenie
  • technicke spracovanie - slabe, nepresne, zavity na skrutky osadene krivo, pretocene - musel som ich opravovat, sirka sedadla - spodna latka je prilis dlha, pri hojdani naraza do konstrukcie hojdacky, vsetko sa hned osucha - musel som ju skratit, kupit moridlo a popretierat , aj napriek vyrovanavniu konstrukcie do vodovahy a nekonecnym hranim sa s dlzkou retazi je sposob uchytenia tak nestatny, ze hojdacka stale nieje celkom vyvazena, pomerne zlozita montaz, nejasny navod, na zimu ju asi len zakryjem, nebudem ju rozoberat, lebo to osadenie a diery v dreve sa rychlo vybehaju a po 3 rozobratiach by bolo po hojdacke ...

Za vela penazi malo muziky, naozaj vyzera pekne, je aj pohodlna ale je neprakticky skonstruovana, teda nehodi sa moc na hojdanie - len take kivkanie, Treba si ju poprisposobovat a to za tie peniaze nestoji ...

ROJAPLAST Altán DU321

ROJAPLAST Altán DU321

Anonym Anonym

Pridané: 17. júla 2017

• neodteka voda zo strechy, stacilo 10 minut dazda a vaha vody zlomila konstrukciu strechy
  • reklamcia je nemozna, vyrobca dopredu napisal ze ju neuznava, altan je urceny vraj iba do slnecneho pocasia
  • stavba podla navodu je na 8h casu, navod je priserny
  • treba si dokupit poriadne kotviace koliky
  • konstrukcia je slaba, tyce z makkeho materialu, nasite suche zipsy sa odtrhli velmi rychlo a strecha sa zacala parat

Altan je nepouzitelny - Neodteka voda zo strechy, stacilo 10 minut dazda a vaha vody zlomila konstrukciu strechy (tyc). Reklamaciu neuznaju. Pri predaji to nepovedali, iba v "navode" je napisane ze 'Reklamcia sa nevztahuje na zlomenie tyciek". Vyrobca "doporucuje" pri silnejsom dazdi zlozit strechu dole - co je priserny alibizmus. Na zlozenie strechy potrebujete rebrik (je vo vyske 2,7m) a dost casu a na nahodenie strechy naspat treba 2och ludi, cca 3o minut casu a opat rebrik. Viete si predstavit to robit denne, vzdy ked pridete ze si chcete posediet v altanku si zavolajte niekho s kym pol hodinu budete nahadzovat strechu a potom ked pojdete prec to zase skladat? Je to doslova podvod - predavaju altanok do zahrady so strechou na ktoru samozrejme bude prsat, ale ktora nefunguje a namiesot odvodu vody sa tam tvoria jamy plne vody a ohnu resp zlomia strechu. Vyrobca presne vie ze maju konstrukcnu chybu a namiesto toho aby ju odstranili predavaju to dalej s tym ze reklamacie neuzanvaju, altan je urceny len do slnecneho pocasia!!

- Navod na postavenie je sialeny. Sklada sa to z vyse 300 komponentov, niektore boli nespravne alebo vobec oznacene, nakres ako to poskladat bol uplne nemozny, malicky, chybali v nom kroky. Trvalo to cca 8h cisteho casu a na niektore kroky sme museli byt dvaja a s rebrikom. Niekde sa montuju 3 rozne konzoly jednym srobom, staci milimeter do strany a uz to nezasrobujete. Podla navodu ho treba na zimu a pri silnejsom dazi ci vetre cely zlozit. To si ani neviem predstavit ze by som to mal este niekedy rozoberat a skladat naspat.

- Tycky su z velmi makkeho materialu, skrutky nesmiete zatahovat naplno, lebo sa tycky "zmacknu" !
- Dodane kotviace koliky su uplne tenucke a male - urcite by altan vo vetre neudrzali, museli sme dokupit poriadne 25cm stanove koliky(cca 15euro)
- Chceli sme reklamovat zlomenu tycku. Avsak museli by sme kompletne do posledneho srobku rozobrat cely altan a doniest na reklamaciu. Zabit dalsie dva dni zivota rozoberanim a naslednym opatovnim skladanim, ked vyrobca dopredu udava ze reklamaciu neuzna uz nemienim.
- strecha je uchytena o konstrukciu len zopar suchymi zipsami, par z nich sa po prvom dazdi odtrhlo a strecha sa zacala parat, zasitie je velmi slabe.
Celkovo to boli vyhodene peniaze. Uvazujeme co s tym budeme robit.

Lehátko ZWC-78 hnědé

Lehátko ZWC-78 hnědé